czwartek, 28 kwietnia 2011

Impel Gwardia - MKS Tauron 0:3. Podium nie będzie (FILM z konferencji)

Impel Gwardia Wrocław ponownie przegrała w trzech setach z Tauronem MKS Dąbrowa Górnicza. Nasze siatkarki zagrają teraz o miejsca 5-8.

Gwardzistki zagrały w czwartek lepsze spotkanie niż dzień wcześniej. Dwa sety były bardzo zacięte, lecz efektu w postaci wygranej uzyskać się nie udało. W decydujących momentach Tauron wykazał dużo większe doświadczenie i spokój. Najlepszym dąbrowiankom nie drżała ręka, potrafiły one odrabiać straty i pewnie kończyć stykowe piłki. Gwardia mimo prowadzenia chociażby 12:4 w trzeciej partii, nie była w stanie przechylić szali na swoją korzyść.

Impel Gwardia Wrocław - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (26:28, 21:25, 28:30)

Stan rywalizacji: 3:1 dla MKS Dąbrowa Górnicza
Awans: MKS Dąbrowa Górnicza

Impel Gwardia: Tokarska (9), Witczak (10), Czypiruk (4), Jaszewska (14), Wołosz (5), Efimienko (10), Krzos (libero) oraz Mroczkowska (1), Matyjaszek i Barańska

Tauron MKS: Szczurek (11), Lis (6), Muhlsteinova, Żebrowska (10), Skowrońska (13), Plchotova (10), Strasz (libero) oraz Pura (5), Liniarska, Kurnikowska i Ikić (1)

MVP: Elżbieta Skowrońska