czwartek, 3 lutego 2011

Siatkarski weekend: Gaudia wygrała w meczu na szczycie (ZDJĘCIA)

Przed nami kolejny siatkarski weekend z niemałymi emocjami, jednak wróćmy jeszcze tego co miało miejsce w minioną sobotę. Ważną wygraną odniosły bowiem siatkarski Gaudii Trzebnica, które są coraz bliżej pierwszego miejsca w grupie.

Trzebniczanki ograły we własnej hali wicelidera drużynę Płomienia Sosnowiec 3:0. Ekipa ze Śląska opór stawiła tylko w I secie, w którym zdobyła 24 punkty. Potem pewnie wygrywały gospodynie. Na stronie Gaudii można zobaczyć zdjęcia z tego spotkania.

O wyniku derbów regionu pisaliśmy tuż po zakończeniu meczu Vicoria PWSZ Wałbrzych - Gwardia Wrocław. I tym razem spotkanie było zacięte i aby je rozstrzygnąć potrzebny był piąty set. W tym wrocławianie prowadzili 7:4, by ostatecznie przegrać do 13. Zdjęcia z tego pojedynku obejrzeć z kolei można na portalu walbrzych.naszemiasto.pl

II liga mężczyzn, grupa B, 15. kolejka

Volley Rybnik - Czarni Rząśnia 1:3 (25:22, 15:25, 19:25, 11:25),
Delic Pol Częstochowa - AZS Rafako Racibórz 2:3 (19:25, 25:18, 22:25, 25:19, 12:13),
Victoria Wałbrzych - Gwardia Wrocław 3:2 (25:27, 28:26, 25:21, 20:25, 15:13),
Cuprum Lubin - Górnik Siemianowice Śl. 3:0 (25:19, 25:17, 25:18),
pauza: TS Volley Rybnik